Szkolenie z systemów zarządzania jakością i zasad akredytacji laboratoriów

Osobom, które zadeklarowały chęć udziału w szkoleniu z zarządzania jakością i zasad akredytacji laboratoriów przypominamy, iż  odbędzie się ono w dniach 17-18 stycznia 2015 r. w sali Rady Wydziału. Start o godz. 9:00. Szkolenie poprowadzi dr n. biol. Joanna Bartkowiak-Wieczorek.

Program szkolenia [PDF].

Autoprezentacja i prezentacja naukowa - warsztat

Serdecznie zapraszamy na warsztat z "Autoprezentacji i prezentacji naukowej", który odbędzie się w dniach:

18 marca - część I warsztatu

25 marca - cześć II warsztatu

w sali Rady Wydziału MWB UG i GUMed, w godzinach od 12:45 do 18:45.

Warsztat poprowadzi dr Anna Ihnatowicz.

Zachęcamy do zapoznania się z programem.

 

Zgłoszenia udziału prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do środy (12 marca włącznie).

Liczba uczestników jest ograniczona! Obowiązuje zasada udziału wg kolejności zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane drogą elektroniczną.

Techniki uczenia się - II tura

W dniach 12-13 stycznia 2013 roku odbędzie się druga tura warsztatów z "Technik uczenia i zarządzania sobą w czasie".

Szkolenie będzie miało miejsce w sali Rady Wydziału na Międzyuczelnianym Wydziale Biotechnologii UG i GUMed i rozpocznie się o godzinie 9:00.

Zachęcamy do zapoznania się z programem.

SZKOLENIE TECHNIKI UCZENIA SIĘ I ZARZĄDZANIA SOBĄ W CZASIE

Zapraszamy chętnych studentów I stopnia kierunku biotechnologia z naboru 2012/2013 do udziału w warsztatach "Techniki uczenia się i zarządzania sobą w czasie", które odbędą się w dniach 15-16 grudnia 2012 (sobota, niedziela) na Międzyuczelnianym Wydziale Biotechnologii UG i GUMed w sali nr 23. Prosimy o zapoznanie się z programem warsztatów.

Zgłoszenia udziału prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do piątku (7 grudnia włącznie).

Liczba uczestników jest ograniczona! Obowiązuje zasada udziału wg kolejności zgłoszeń.

Osoby, które zgłoszą swoje uczestnictwo, a z różnych przyczyn nie będą mogły wziąć udziału w warsztatach, uprasza się o przesłanie informacji o rezygnacji z uczestnictwa w warsztatach do środy (12 grudnia włącznie). Na miejsce tych osób zostaną wpisane osoby z listy rezerwowej, które zostaną o tym fakcie powiadomione niezwłocznie po otrzymaniu takiej informacji.

W trakcie warsztatów zostanie zapewniony catering (kanapki, ciastka, napoje).

click map Kapitał Ludzki Uniwersytet Gdański Gdański Uniwersytet Medyczny Unia Europejska Fundusz Społeczny