Wizyta w PPN-T

W dniu 15 maja 2015 w ramach cyklu „Zawód-biotechnolog” planowana jest wizyta w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

Wstępny program:

10:00 – Wyjazd autokarem spod MWB, ul. Kładki 24

11:00 – Powitanie, projekcja filmu Startup Kids

11:55 – Prezentacja Strefy Startup Gdynia

12:00 – Geneza odkrycia technologicznego – prezentacja Dr Macieja Waszczyka z parkowej firmy PerfectColl

13:00 – Zwiedzanie Laboratorium PPNT Gdynia oraz wizyta w firmie Spark-Lab (w podziale na grupy, na zmianę)

14:00 – Zakończenie wizyty

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w wizycie proszę o informację mejlową na adres: e.moroz(at)biotech.ug.edu.pl do 30 kwietnia 2015 r. włącznie. Miejsca będę potwierdzać.

Wizyta w browarze AMBER

Osobom, które zgłosiły chęć udziału w wizycie w browarze AMBER i otrzymały potwierdzenie uczestnictwa przypominamy, że wizyta odbędzie się w dniu 19 lutego 2015 r. Autokar, który zabierze uczestników na teren zakładu, zostanie podstawiony o godzinie 9:15 przed Wydział, od strony ul. Kładki 24, na parkingu koło Komendy Wojewódzkiej.

Proszę o zabranie fartuchów laboratoryjnych, ponieważ będziemy zwiedzać produkcję.

Planowany czas powrotu do Gdańska - godz. 13:00.

Wizyta w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym

Osobom, które zgłosiły się na wizytę w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym i otrzymały potwierdzenie uczestnictwa, przypominamy:

Termin: 29 stycznia 2015 r. (czwartek)

Miejsce: Gdański Park Naukowo-Technologiczny, ul. Trzy Lipy 3

Start: godz. 9:00, budynek C sala D

W programie m.in. przedstawienie GPN-T (Magdalena Strzelczyk), mały bio-biznes (Szymon Talbierz, Svanvid), eduLAB (Natalia Kujawska), firma BLIRT (Jacek Witt), laboratoria Polpharma Biologics, prezentacja ekspertów na temat trendów na rynku biotech.

W razie pytań, proszę o kontakt:

Elżbieta Moroz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

58 523 6406

Wizyty w przedsiębiorstwach

Uwaga zmiana terminu! Serdecznie zapraszamy do zwiedzania mleczarni Sery ICC Pasłęk w piątek 23 maja 2014. Podczas całodziennej wizyty zaprezentowane zostaną procesy technologiczne stosowane w przedsiębiorstwie: od przyjęcia surowca do produktu końcowego (sery, masła i miksy, dodatki mleczarskie w proszku).

Zgłoszenia udziału prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do 14 maja 2014 (włącznie).

Osoby zakwalifikowane otrzymają szczegółowy plan wydarzenia na adres e-mail (godziny wyjazdu-przyjazdu, godziny wizyty, informacje o zasadach BHP obowiązujących w firmie).

click map Kapitał Ludzki Uniwersytet Gdański Gdański Uniwersytet Medyczny Unia Europejska Fundusz Społeczny