Wrześniowe kursy wyrównawcze

W dniach od 17 do 28 września 2012 roku (z wyłączeniem soboty i niedzieli) odbędą się kursy wyrównawcze z matematyki i z chemii. Zajęcia przeznaczone są dla studentów studiów I stopnia na kierunku Biotechnologia przyjętych na 1 rok studiów w roku akademickim 2012/2013, których serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach.

Szczegółowy rozkład zajęć podany jest w załączniku.

Aby wziąć udział w zajęciach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (patrz poniżej) zaznaczając, w których zajęciach będą Państwo uczestniczyć oraz chęć skorzystania z akademika (pobyt w akademiku nie jest opłacony w ramach projektu). Wypełniony formularz należy przesłać na adres e-mail Pani Elżbiety Serżysko (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.) do dnia 31 sierpnia 2012 r.

Informacja potwierdzająca uczestnictwo w kursie, jak również adres Domu Studenckiego (wraz z wysokością opłaty), zostanie przesłana drogą mailową do dnia 7 września 2012 r. na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

Załączniki:

Harmonogram zajęć wyrównawczych - .docx
Harmonogram zajęć wyrównawczych - .pdf

Formularz zgłoszeniowy - .docx
Formularz zgłoszeniowy - .pdf

click map Kapitał Ludzki Uniwersytet Gdański Gdański Uniwersytet Medyczny Unia Europejska Fundusz Społeczny